Praca - Metronic AKP

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier sprzedaży - Doradca Handlowy

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • bieżące monitorowanie potrzeb klientów w zakresie oferowanych przez firmę produktów
  • analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości i kanałów sprzedaży
  • utrzymywanie relacji z obecnymi i pozyskiwanie nowych klientów
  • dobór urządzeń z zakresu oferty firmy
  • tworzenie ofert techniczno-handlowych
  • przyjmowanie zamówień od klientów
  • udział w targach i wystawach branżowych

Od zainteresowanego kandydata oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia technicznego
  • zdolności handlowych
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • konsekwencji w realizacji powierzonych zadań, zorientowania na cele, samodzielności i odpowiedzialności
  • znajomości języka angielskiego
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do uczenia się

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę)
  • wynagrodzenie odpowiednie do powierzonych zadań i stopnia zaangażowania ( wynagrodzenie podstawowe plus premia)
  • miłą atmosferę w pracy
  • miejsce pracy w biurze z dogodnym dojazdem
  • kartę Multisport

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Przesłanych dokumentów nie zwracamy. W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883)”.